- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
522802-25
25 Stuks
8, 85€
0,354€/Papieren
Op voorraad.
10092-100
100 Stuks
2, 08€
0,021€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 8,7x13x20,3cm |
| Ontwerp | Pop-Corn |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Doos Pop-Corn |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 8,7 cm |
| Bovenste diameter | 13 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 20,3 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 300 g/m² |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord