- Pakket
- Plastic Free
- sale
1.000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 1000 stuks. Units.
.Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4403-10-20
200 Stuks
67, 53€
0,338€/Kartonnen
Op voorraad.
4830-25-10
250 Stuks
96, 32€
0,385€/Papieren
Op voorraad.
4324-100-24
2.400 Stuks
-30% 76, 94€ Normale prijs 109,19 €
0,032€/Houten
Op voorraad.
10253-100
100 Stuks
7, 20€
0,072€/Papieren
Op voorraad.
12183-450
450 Stuks
37, 52€
0,083€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9,6x6,5x4,2cm |
| Ontwerp | MonoUso |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Toepassingen | Fastfood |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 4,2 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1.000 |
4399-25-40
1.000 Stuks
84, 03€
0,084€/Kartonnen
Op voorraad.
4398-25-40
1.000 Stuks
77, 65€
0,078€/Kartonnen
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord