- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
Koop het met
8810-100
100 Stuks
5, 44€
0,054€/Vacuümzakken
Op voorraad.
10376-10
10 Stuks
20, 58€
2,058€/Kokosnoot
Op voorraad.
12795-1
1 Stuks
54, 07€
54,075€/Antibacteriële
Op voorraad.
Zie meer producten van:
De onbetwiste koningen van het uit eten gaan: wie heeft er niet meer dan eens haast gehad en zijn toevlucht genomen tot een heerlijke en praktische sandwich of wrap om uit de haast te komen? Wel, nu vertellen we je het geheim van succes. Onze verpakkingen zijn er ideaal voor, van de meest eenvoudige tot de meest complete en uitgewerkt, met elk type ingrediënt. Dankzij het ontwerp past de verpakking zich perfect aan en blijft elk ingrediënt precies op zijn plek om ervan te genieten.
Warm of koud? Waar uw klant ook de voorkeur aan geeft, onze kartonnen verpakkingen voor sandwiches en wraps zijn de sleutel tot het vers houden van dat knapperige brood en de verse ingrediënten.
Karton, de fundamentele basis van onze verpakkingen, is meer dan zomaar een materiaal. Ons karton is gemaakt van vezels die afkomstig zijn uit bossen die gecertificeerd zijn voor het verantwoord beheer van hun hulpbronnen en garandeert niet alleen stevigheid en functionaliteit, maar weerspiegelt ook ons streven naar duurzaamheid.
Zo eenvoudig is het, serveer je bereidingen in deze handige verpakkingen en je klanten kunnen ze ter plekke pakken en consumeren of meenemen om er later van te genieten. En dat niet alleen, je kunt ze ook gebruiken in je bezorgservice.
En wacht, er zitten nog meer voordelen aan deze containers die ontworpen zijn voor jouw gemak. We vertellen je er graag meer over:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Ontwerp | mmm! |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases para Kebab y Wraps |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 12 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 250 g/m² |
| Lang | 6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |