- laatste items
Houten dienblad 21,5x8,5x2,8cm 350ml
Koop het met
6234-100
100 Stuks
5, 47€
0,055€/Pipetten
Op voorraad.
10355-1000
1.000 Stuks
72, 15€
0,072€/Graspapier
Op voorraad.
10361-100
100 Stuks
5, 30€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Aan tafel telt elk detail. Houten dienbladen zijn meer dan een eenvoudig accessoire. Ze vormen de essentie van het presenteren en serveren van je eten op de meest aantrekkelijke en originele manier. Deze dienbladen vervullen niet alleen hun functionaliteit, maar zetten zich ook in voor duurzaamheid en de schoonheid van de natuur.
En weet je wat de voordelen zijn van hout? Hout is een biologisch afbreekbaar materiaal dat geen giftig afval genereert. Door zijn stevigheid en oliebestendigheid is het ideaal voor het serveren van een grote verscheidenheid aan voedingsmiddelen. Bovendien past het eenvoudige en natuurlijke uiterlijk in elke situatie.
Wil je alles weten over houten dienbladen? We vertellen je er alles over.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 21,5x8,5cm |
| Ontwerp | Hout |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 350 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 21,5 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |