- Eco
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
4 packs of 30 Units.
.4 pakken van 30 stuks.
Accessoires
Koop het met
12666-50
50 Stuks
-25% 1, 72€ Normale prijs 2,29 €
0,034€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø6,2cm |
| Ontwerp | BioWare |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø6,2cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 11081440 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
12745-50
50 Stuks
7, 31€
0,146€/Deksel
Op voorraad.
4382-100
100 Stuks
5, 94€
0,059€/Deksel
Op voorraad.
12748-50
50 Stuks
-15% 5, 77€ Normale prijs 6,79 €
0,115€/Deksel
Op voorraad.