- laatste items
Deksel voor beker gat 12, 16 en 20 Oz Ø8,9cm (100 stuks)
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Accessoires
Koop het met
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
-20% 6, 56€ Normale prijs 8,20 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Maak je klaar om zonder gedoe van je favoriete drankje te genieten, en geniet van elke slok in alle comfort. En hoe bereiken onze deksels dit? Dankzij het strategisch geplaatste gat dat ervoor zorgt dat de vloeistof doorstroomt zonder dat je het deksel van het glas hoeft te halen, zodat je kunt genieten van je koffie of frisdrank.
Deze deksels zijn er om je het leven gemakkelijker te maken. Heb je ooit geprobeerd om onderweg te drinken en heb je gemorst? Geen zorgen meer! Het drinkgat geeft je perfecte controle over de stroom van je drankje.
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8,9cm |
| Ontwerp | Travel |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,9 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |